Modul SFP 155Mbps, Single-Fiber, 20Km

205,28 lei

Stoc epuizat

, Cod Produs: SFP-155M-20KM-TXRX

Descriere

Se livreaza in SET 2 bucati emitator TX si receptor RX.

Modulul poate fi folosit impreuna cu mediaconvertor sau Switch PoE echipat cu modul SFP

Producator: UTEPO
Tip Fibra Optica: single mode 9/125um multi-mode 50/125um
Lungime unda: 1310nm/1550nm si 1550nm/1310nm
Distanta transmisie: Single Mode 20km multi-mode 300m
Tip conector: LC
Viteza transmisie: 155Mbps
Putere emisie: -15 ~ -3 dBm
Sensibilitate receptie: -34 dBm
Tensiune alimentare: DC 3.15V?3.45V 1W
Temperatura operare: -0°C ~ +70°C
Dimensiuni: 55.4mm×13.7mm×6.25mm

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Modul SFP 155Mbps, Single-Fiber, 20Km”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Good quality.The product is firmly packed.Good service.Very well worth the money.Very fast delivery.

Postează comentariu