Switch Dahua PFS3106-4ET-60, PoE Industrial 4 porturi, 1x Gigabit, 1x SFP, 60W

348,82 lei

În stoc

, Cod Produs: PFS3106-4ET-60

Descriere

Switch PoE industrial Dahua PFS3106-4ET-60, 1×100/1000 Base-X, 1×10/100/1000 Base-T, 4×10/100 Base-T (PoE), Port1≤60W, Port2-4≤30W, Total≤60W.Accesorii: PFT3950 – 1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode;PFT3960 – 1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode;PFT3970 – 1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode.

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Switch Dahua PFS3106-4ET-60, PoE Industrial 4 porturi, 1x Gigabit, 1x SFP, 60W”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Postează comentariu