Accesorii supraveghere - produse incepand de la 95.00 lei

Accesorii supraveghere - 139 produse

Filtre

Afișez 97 - 120 din 139 de rezultate

Accesorii supraveghere - Cleste pentru sertizat mufe retea  RJ45 Pass through connector

Cleste pentru sertizat mufe retea RJ45 Pass through connector

95,00 lei

37 în stoc

Accesorii supraveghere - Cleste sertizare conectori RJ45'RJ11 - TRENDnet TC-CT68

Cleste sertizare conectori RJ45’RJ11 – TRENDnet TC-CT68

104,13 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

110,08 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Cleste sertizare conectori RJ45 EZ Pass-Through RJ45-TOOL-EZ

Cleste sertizare conectori RJ45 EZ Pass-Through RJ45-TOOL-EZ

111,56 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Suport de perete pentru monitoare de 42-55' - HIKVISION DS-DM4255W

Suport de perete pentru monitoare de 42-55′ – HIKVISION DS-DM4255W

111,56 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Cutie distributie IP65 din ABS gri'usa mata'placa metalica'250x350x150 mm PP3002

Cutie distributie IP65 din ABS gri’usa mata’placa metalica’250x350x150 mm PP3002

117,51 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Doza exterior cu placa metalica montaj echipamente

Doza exterior cu placa metalica montaj echipamente

121,98 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Accesoriu supraveghere Dahua PFA150-V2, Suport pentru montare pe stalp

Accesoriu supraveghere Dahua PFA150-V2, Suport pentru montare pe stalp

123,39 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Adaptor montaj stalp pentru camere si doze - HIKVISION DS-1475ZJ-SUS

Adaptor montaj stalp pentru camere si doze – HIKVISION DS-1475ZJ-SUS

124,95 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Cablu coaxial pentru camere supraveghere RG59 rola 100m cu dubla alimentare 0.5mm+2 mufe bnc si 1 mufa alimentare tata

Cablu coaxial pentru camere supraveghere RG59 rola 100m cu dubla alimentare 0.5mm+2 mufe bnc si 1 mufa alimentare tata

139,00 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Cutie distributie IP65 din ABS gri'usa mata'placa metalica'300x400x170 mm PP3004

Cutie distributie IP65 din ABS gri’usa mata’placa metalica’300x400x170 mm PP3004

145,78 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550

145,78 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Doza exterior cu contraplaca metalica pentru montaj echipamente

Doza exterior cu contraplaca metalica pentru montaj echipamente

147,26 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Injector PoE+, putere 30W - UTEPO

Injector PoE+, putere 30W – UTEPO

171,06 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Cutie distributie IP65 din ABS gri'usa mata'placa metalica'300x400x220 mm PP3005

Cutie distributie IP65 din ABS gri’usa mata’placa metalica’300x400x220 mm PP3005

175,53 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Repetor PoE - pana la 400m (nu necesita alimentare) - UTEPO

Repetor PoE – pana la 400m (nu necesita alimentare) – UTEPO

182,96 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Adaptor POWERLINE  TENDA PH3-TENDA AV2 1000M GB

Adaptor POWERLINE TENDA PH3-TENDA AV2 1000M GB

186,83 lei

4 în stoc

Accesorii supraveghere - Set 100 mufe alimentare tata + 100 mufe alimentare mama

Set 100 mufe alimentare tata + 100 mufe alimentare mama

199,00 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Cutie distributie IP65 din ABS gri'usa mata'placa metalica'350x500x190 mm PP3006

Cutie distributie IP65 din ABS gri’usa mata’placa metalica’350x500x190 mm PP3006

205,28 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Suport perete cu doza inclusa pentru camerele PTZ Hikvision DS-1604ZJ

Suport perete cu doza inclusa pentru camerele PTZ Hikvision DS-1604ZJ

209,74 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - AP/Bridge wireless 2.4GHz'150Mbps'3km'pasive PoE - Hikvision DS-3WF01C-2N-O

AP/Bridge wireless 2.4GHz’150Mbps’3km’pasive PoE – Hikvision DS-3WF01C-2N-O

218,66 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Accesoriu supraveghere Dahua VTNS1060A. Switch PoE Videointerfonie

Accesoriu supraveghere Dahua VTNS1060A. Switch PoE Videointerfonie

228,47 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Cleste PROFESIONAL pentru sertizat conectori de tip CAP SYSTEM

Cleste PROFESIONAL pentru sertizat conectori de tip CAP SYSTEM

236,51 lei

În stoc furnizor

Accesorii supraveghere - Kit 50 conectori CAP SYSTEM, decapator si cleste sertizare - CAP SYSTEM

Kit 50 conectori CAP SYSTEM, decapator si cleste sertizare – CAP SYSTEM

260,31 lei

În stoc furnizor