Accesorii Montaj CCTV - produse incepand de la 319.81 lei

Accesorii Montaj CCTV - 677 produse

Filtre

Afișez 433 - 456 din 677 de rezultate

Accesorii Montaj CCTV - Cablu QSFP+ 40G tip split 4 legaturi 10G SFP+ - Mikrotik Q+BC0003-S+

Cablu QSFP+ 40G tip split 4 legaturi 10G SFP+ – Mikrotik Q+BC0003-S+

319,81 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Switch 5 porturi POE Gigabit, Hikvision DS-3E0505HP-E, fara management

Switch 5 porturi POE Gigabit, Hikvision DS-3E0505HP-E, fara management

320,03 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Set wireless emitator-receptor pentru lifturi'2.4GHz'300Mbps'100m - HIKVISION DS-3WF0AC-2NT

Set wireless emitator-receptor pentru lifturi’2.4GHz’300Mbps’100m – HIKVISION DS-3WF0AC-2NT

321,30 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Mediaconvertor POE Gigabit - SFP fibra optica - TRENDnet TFC-PGSFP

Mediaconvertor POE Gigabit – SFP fibra optica – TRENDnet TFC-PGSFP

322,79 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Suport suprainaltat pentru camera PTZ -UNV

Suport suprainaltat pentru camera PTZ -UNV

324,28 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Suport stalp cu doza inclusa pentru camerele PTZ Hikvision DS-1604ZJ-BOX-POLE

Suport stalp cu doza inclusa pentru camerele PTZ Hikvision DS-1604ZJ-BOX-POLE

327,25 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Cutie modulara, gri, usa transparenta, IP65, 3 x 15 module, 350x500x190 mm PP3116

Cutie modulara, gri, usa transparenta, IP65, 3 x 15 module, 350x500x190 mm PP3116

330,23 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Switch 16 porturi Gigabit - HIKVISION DS-3E0516-E

Switch 16 porturi Gigabit – HIKVISION DS-3E0516-E

331,71 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Router hEX PoE Lite, 5 x Fast Ethernet 4 x PoE, RouterOS L4 - Mikrotik RB750UPr2

Router hEX PoE Lite, 5 x Fast Ethernet 4 x PoE, RouterOS L4 – Mikrotik RB750UPr2

333,20 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Cablu incendiu JE-H(St)H FE 180 E30/E90'1x2x08 ecranat'100m - EuroClass MEK90-1x2x08

Cablu incendiu JE-H(St)H FE 180 E30/E90’1x2x08 ecranat’100m – EuroClass MEK90-1x2x08

334,15 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Switch Tenda 16 porturi Gigabit TEG1016M

Switch Tenda 16 porturi Gigabit TEG1016M

338,15 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Switch 4 porturi PoE'2 porturi uplink SFP/RJ45 - HIKVISION DS-3T0306HP-E-HS

Switch 4 porturi PoE’2 porturi uplink SFP/RJ45 – HIKVISION DS-3T0306HP-E-HS

339,15 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Modul SFP+ 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector - Mikrotik S+85DLC03D

Modul SFP+ 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector – Mikrotik S+85DLC03D

340,15 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Switch IP-COM G1016D, 16 Port, 10/100/1000 Mbps

Switch IP-COM G1016D, 16 Port, 10/100/1000 Mbps

341,20 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Switch 5 porturi Gigabit PoE+ 35W - TRENDnet TE-GP051

Switch 5 porturi Gigabit PoE+ 35W – TRENDnet TE-GP051

342,13 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - TENDA 24-PORT SWITCH TEF1026F

TENDA 24-PORT SWITCH TEF1026F

342,72 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Cablu incendiu J-Y(St)Y, 2x2x08 ecranat, rola 100m MEK-2X2X08

Cablu incendiu J-Y(St)Y, 2x2x08 ecranat, rola 100m MEK-2X2X08

343,43 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - TENDA 16-PORT GIGABIT ETHERNET SWITCH

TENDA 16-PORT GIGABIT ETHERNET SWITCH

350,34 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Switch TP-Link TL-SF1008LP, 8 porturi 10/100Mbps, 4 porturi PoE

Switch TP-Link TL-SF1008LP, 8 porturi 10/100Mbps, 4 porturi PoE

350,60 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Doza de pardoseala in carcasa metalica - DLX

Doza de pardoseala in carcasa metalica – DLX

351,05 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Cabinet universal pentru montaj echipamente AWO654-2

Cabinet universal pentru montaj echipamente AWO654-2

352,54 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Cablu coaxial RG 6 TRISHIELD'305m'alb TSY-RG6-TRIS

Cablu coaxial RG 6 TRISHIELD’305m’alb TSY-RG6-TRIS

354,26 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Cloud Router Switch, 5 x SFP, 1 x Combo port SFP/Gigabit - Mikrotik CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch, 5 x SFP, 1 x Combo port SFP/Gigabit – Mikrotik CRS106-1C-5S

361,46 lei

În stoc furnizor

Accesorii Montaj CCTV - Cablu de incendiu 2x2x0.8mm, ecranat, 100m

Cablu de incendiu 2x2x0.8mm, ecranat, 100m

362,00 lei

În stoc furnizor