- Rezolutie de 5MP (2880 x 1620) @ 30fps
- Compresie Ultra H.265
- Tehnologie LightHunter ce asigura o claritate mare a imaginii in conditii de iluminare scazuta
- Suporta Corridor Mode 9:16
- Microfon incorporat, Audio 1 IN / 1 OUT
- Alarma 1 IN / 1 OUT
- Functii inteligente
- PoE
- Protectie IP67
Specificatii camera IP 5MP UNV IPC2B15SS-ADF40K-I1:
- Model / producator UNV (Uniview)
- Senzor 1/2.7″ progressive scan CMOS 5.0 megapixel
- Rezolutie 5MP(2880×1620)/4MP/3MP/1080P/720P Max.30 fps
- Lentila 4.0 mm, unghi vizualizare 91.25
- Compresie Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
- Iluminare minima 0.002Lux (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR
- Distanta IR 80 metri, IR-CUT filter cu AUTO-switch
- WDR 130dB
- Inregistrare locala Micro SD, max. 256 GB (neinclus)
- Audio Microfon incorporat, 1IN / 1 OUT
- Alarma 1 IN / 1 OUT
- Interfata retea RJ45 10/100Mbps
- Alimentare 12 V DC ± 25% , PoE (802.3af)
- Consum max. 10W
- Protectie la supratensiune 4kV
- Temperatura de operare -30C ~ +60C, IP67
- Dimensiuni 269× 96 × 82 mm
- Greutate 840 gr.
- Material Metal si plastic
Documente si manuale:
| Specificatii tehnice IPC2B15SS-ADF40K-I1 | |
| Manual utilizare IPC2B15SS-ADF40K-I1 | |
| Certificat conformitate EMC | |
| Certificat conformitate LVD |
![Camera IP, 5MP, LightHunter, lentila 4mm, IR 80m, Mic., Alarma, PoE - UNV IPC2B15SS-ADF40K-I1 Camera IP, 5MP, LightHunter, lentila 4mm, IR 80m, Mic., Alarma, PoE - UNV IPC2B15SS-ADF40K-I1 [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2024/02/129572_465665cc73d74781c-img12581large.png)