- Rezolutie de 5MP (2880 x 1620) @ 30fps
- Compresie Ultra H.265
- Tehnologie LightHunter ce asigura o claritate mare a imaginii in conditii de iluminare scazuta
- Audio 1 IN / 1 OUT
- Alarma 2 IN / 1 OUT
- Functii inteligente
- PoE+
- Incalzitor incorporat, asigurand o functionare la temperaturi mici: -40°C~+60°C
- Protectie IP67
- Protectie antivandal IK10
Specificatii tehnice camera IP 5MP UNV IPC265EB-DX12K-I0:
- Model / producator UNV (Uniview)
- Senzor 1/2.7″, progressive scan, 5.0megapixel, CMOS
- Rezolutie 5MPla 20fps (2880×1620)/1080P/D1 la 30fps
- Lentila motorizata 5-60 mm, AUTOFOCUS, Zoom optic 12X, unghi vizualizare 59.99°~5.73°
- Compresie Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
- Iluminare minima 0.001Lux (F1.6, AGC ON) ,0 Lux cu IR
- Distanta IR 100 metri, IR-CUT filter cu AUTO-switch
- WDR 120dB
- Audio 1 IN / 1 OUT
- Alarma 2 IN / 1 OUT
- Inregistrare locala Micro SD, max. 256 GB (neinclus)
- Interfata retea RJ45 10/100Mbps, RS485
- Alimentare 12 V DC ± 25% , PoE (802.3at)
- Consum max. 13W
- Temperatura de operare -40°C ~ +60°C, IP67
- Protectie la descarcari electrice 6KV
- Dimensiuni 354 x 105 × 98 mm