Specificatii tehnice samera IP Wise-ISP ColorHunter, 4MP, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic, Alarm, PoE, Color 24/7, IK10 – UNV IPC3634SE-ADF28K-WP-I1:
- Model / producator UNV (Uniview)
- Senzor 1/1.8″, 4.0 megapixel, CMOS
- Rezolutie 4MP(2688 × 1520)/3MP/1080P/720P@30fps, Triplu stream
- Lentila 2.8 mm, unghi vizualizare 110.4
- Compresie Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
- Iluminare minima Color: 0.0003Lux (F1.0, AGC ON)
- Distanta WL 30 metri
- WDR 130dB
- Inregistrare locala Micro SD, max 512GB (neinclus), functie ANR
- Audio Microfon integrat, 1 IN / 1 OUT
- Alarma 1 IN / 1 OUT
- Interfata retea RJ45 10/100Mbps
- Alimentare 12 V DC ± 25% , PoE (802.3af)
- Consum max. 4.5W
- Temperatura de operare -30C ~ +60C, IP67
- Dimensiuni 129 mm × 110 mm
- Greutate 670 g
- Protectie antivandal IK10
- Protectie la supratensiune 4 KV
- Material Metal
![Camera IP Wise-ISP ColorHunter, 4MP, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic, Alarm, PoE, Color 24/7, IK10 - UNV IPC3634SE-ADF28K-WP-I1 Camera IP Wise-ISP ColorHunter, 4MP, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic, Alarm, PoE, Color 24/7, IK10 - UNV IPC3634SE-ADF28K-WP-I1 [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2025/11/img38630large.png)
![Camera IP Wise-ISP ColorHunter, 4MP, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic, Alarm, PoE, Color 24/7, IK10 - UNV IPC3634SE-ADF28K-WP-I1 Camera IP Wise-ISP ColorHunter, 4MP, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic, Alarm, PoE, Color 24/7, IK10 - UNV IPC3634SE-ADF28K-WP-I1 [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2025/11/img38632large.png)
![Camera IP Wise-ISP ColorHunter, 4MP, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic, Alarm, PoE, Color 24/7, IK10 - UNV IPC3634SE-ADF28K-WP-I1 Camera IP Wise-ISP ColorHunter, 4MP, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic, Alarm, PoE, Color 24/7, IK10 - UNV IPC3634SE-ADF28K-WP-I1 [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2025/11/img38634large.png)