- Rezolutie de 5MP (2880 x 1620) @ 30fps
- Compresie Ultra H.265
- Tehnologie LightHunter ce asigura o claritate mare a imaginii in conditii de iluminare scazuta
- Suporta Corridor Mode 9:16
- Microfon incorporat
- Functii inteligente
- PoE
- Protectie IP67
Specificatii tehnice camera IP 5MP UNV LightHunter IPC3615SS-ADF28K-I1:
- Model / producator UNV (Uniview)
- Senzor 1/2.7″ progressive scan CMOS 5.0 megapixel
- Rezolutie 5MP(2880×1620)/4MP/3MP/1080P/720P Max.30 fps
- Lentila 2.8 mm, unghi vizualizare 110.71°
- Compresie Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
- Iluminare minima 0.002Lux (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR
- Distanta IR 40 metri, IR-CUT filter cu AUTO-switch
- WDR 130dB
- Inregistrare locala Micro SD, max. 256 GB (neinclus)
- Audio Microfon incorporat
- Alarma NU
- Interfata retea RJ45 10/100Mbps
- Alimentare 12 V DC ± 25% , PoE (802.3af)
- Consum max. 6.5W
- Protectie la supratensiune 4kV
- Temperatura de operare -30°C ~ +60°C, IP67
- Dimensiuni Ø129 × 110 mm
- Greutate 430 gr.
- Material Metal si plastic
![Camera supraveghere IP 5MP IR 40m lentila 2.8mm microfon PoE LightHunter - UNV IPC3615SS-ADF28K-I1 Camera supraveghere IP 5MP IR 40m lentila 2.8mm microfon PoE LightHunter - UNV IPC3615SS-ADF28K-I1 [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2024/02/129573_838365cc73d7bec79-img12587large.png)