Mediaconvertor Gigabit – SFP fibra optica (pt TFC-1600) – TRENDnet TFC-1000MGA

236,51 lei

În stoc

Descriere

Mediaconvertor-ul Gigabit – SFP fibra optica TRENDnet TFC-1000MGA este un convertor plug-and-play fiabil in format compact. Acest mediaconvertor versatil de fibra accepta atat module SFP tip multimod, cat si single-mode pentru distante de transmisie de pana la 120 km.
Slotul SFP si portul Gigabit accepta viteze de transmisie de 100 Mbps sau 1000 Mbps. LED-urile de diagnosticare de pe fata mediaconvertorului arata starea dispozitivului.
Acest mediaconvertor poate fi instalat ca unitate independenta sau pot fi utilizat cu sasiul TRENDnet TFC-1600.

Producator: TRENDnet
Port SFP: Gigabit single sau multi fiber
Viteza transmisie: 100 Mbps / 1000 Mbps
Distanta comunicare: 120 Km
Port Retea: 1 x RJ45 10/100/1000Mbps
Distanta comunicare port RJ45: max. 100m
Tensiune alimentare: 100 – 240V AC 50/60Hz
Temperatura operare: 0° – 40° C
Dimensiuni: 120 x 88 x 25mm

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Mediaconvertor Gigabit – SFP fibra optica (pt TFC-1600) – TRENDnet TFC-1000MGA”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Good quality.The product is firmly packed.Good service.Very well worth the money.Very fast delivery.

Postează comentariu