Specificatii tehnice monitor signage Dahua, 50 inch, IPS/VA, luminozitate 500 cd/m², 4K 8MP, Android 11, 4 GB RAM, 32 GB ROM – DHI-LDH50-LAI400L:
- Dimensiuni panou: 50 inch
- Iluminare de fundal: DLED
- Tehnologie LCD: IPS/VA
- Raport aspect: 16:9
- Luminozitate: 500 cd/m² (tipic)
- Contrast IPS: 1200:1 (tipic) / VA 4000:1 (tipic)
- Culori afisaj: 10 biti (8 biti + FRC), 1.07 miliarde de culori
- Rezolutie: 3840 (O) × 2160 (V)
- Unghi de vizualizare: 178 (O); 178 (V)
- Timp de raspuns: 8 ms (tipic)
- Tratament suprafata Incetosare: 25%
- Sistem de operare: Android 11.0
- CPU: 4 nuclee A55, 1.92 GHz
- RAM: 4 GB
- ROM: 32 GB
- Compresie audio: MPEG-3, WMA, WAV
- Compresie video: MPEG-4, H.264 AVC/MVC, H.265 HEVC
- Format video: mp4, avi, mov, mkv, wmv
- Port de retea: 1 × RJ45 10/100/1000 Mbps Ethernet autoadaptiv
port - Wi-Fi: optional (modul Wi-Fi extern)
- Bluetooth: NU
- Intrare video: 1 × HDMI 2.1 (4K la 60 Hz)
- Iesire video NU
- Port audio: 1 × jack de 3, 5 mm Microfon
- Receptor IR: Da
- Difuzor: 2 × 10 W
- Alimentare: 100240 VAC, 50/60 Hz
- Consum de energie: 65 W (tipic); 120 W (max)
- Temperatura de functionare: 0 C pana la +40 C (a se evita lumina directa a soarelui)
- Temperatura de depozitare: 20 C pana la +60 C (-4 F pana la +140 F)
- Umiditate de functionare: 10%85% (RH), fara condens
- Umiditate de depozitare: 10%-90% (RH), fara condens
- Material produs; Carcasa din plastic
- Culoare carcasa (cadru/spate): Negru
- Dimensiuni produs: 1131, 1 mm × 665, 6 mm × 78, 7 mm (44, 53″ × 26, 20” × 3, 10″) (fara suport)
- Dimensiuni ambalaj: 1190 mm × 112 mm × 748 mm (46, 85″ × 4, 41” ×29, 45″)
- Greutate neta: 10 kg
- Greutate bruta: 12 kg
- Instalare: Montare orizontala/verticala
- Mod de afisare: Peisaj/Portret
- Montare pe perete: VESA 200 mm × 200 mm
![Monitor signage Dahua, 50 inch, IPS/VA, luminozitate 500 cd/m², 4K 8MP, Android 11, 4 GB RAM, 32 GB ROM - DHI-LDH50-LAI400L Monitor signage Dahua, 50 inch, IPS/VA, luminozitate 500 cd/m², 4K 8MP, Android 11, 4 GB RAM, 32 GB ROM - DHI-LDH50-LAI400L [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2026/01/151609_6973325ea127687bd5349aca26c550ecb1276d3015b63_1_0_99_12_10348_570907892.jpg)