Router-ul RG-EW1200G(PRO) de la Ruijie are urmatoarele caracteristici:
- Standard 802.11ac, MU-MIMO, Reyee Mesh, QoS.
Specificatii tehnice router wireless Ruijie RG-EW1200G(PRO):
- Producator: Ruijie
- Mod utilizare: Router, Repeater, WISP
- Procesor: 2 cores, 880 MHz
- Memorie flash: 16MB
- SDRAM: 128 MB
- Interfata retea: 1 x 10/100/1000 Mbps WAN, 3 x 10/100/1000 Mbps LAN
- Frecventa: 2.4 GHz, 5 GHz
- Protocol Wi-Fi: 802.11 b/g/n (2.4GHz), 802.11 a/n/ac (5GHz)
- Viteza transfer: max. 400Mbps (2.4 GHz), max. 867Mbps (5 GHz)
- Antena: 6 (6 dBi)
- Capacitate: 96 utilizatori
- Tensiune alimentare: 12VDC 1.5A
- Consum: max. 15W
- Temperatura operare: 0C ~ +45C
- Dimensiuni: 220 mm x 140 mm x 36 mm