Specificatii tehnice sursa de alimentare in comutatie, 12V, 29A, Eficienta 85%, Mean Well, LRS-350-12:
- Voltaj : 12V
- Amperaj: 29A
- Functii speciale: Protectie la suprasarcina, supratensiune, scurt-circuit, supraincalzire
- Racire: Cu ventilator
- Temperatura de operare-30 ~ +70 C
- Tensiune alimentare (V): 170 ~ 264 VAC
- Dimensiuni: 215 x 115 x 30 mm
- Frecventa: 50/60 Hz
- Greutate: 760 g
![Sursa alimentare, comutatie, 12V, 29A, Eficienta 85%, Mean Well, LRS-350-12 Sursa alimentare, comutatie, 12V, 29A, Eficienta 85%, Mean Well, LRS-350-12 [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2025/11/150650_692715df879a3cbfa7a49c093e7e549be8e17a53fe3dc_sa_de_alimentare_in_comutatie_12v_29a_eficienta_85_mean_well_lrs35012.jpg)