Switch Dahua PFS3110-8ET-96, PoE Industrial 8 x 10/100, 1 x SFP, 1x Gigabit

431,38 lei

În stoc

, Cod Produs: PFS3110-8ET-96

Descriere

Switch PoE industrial Dahua PFS3110-8ET-96, 8 x 10/100, 1 x SFP, 1x Gigabit, Standarde: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z,IEEE802.3X, IEEE802.3af and IEEE802.3at.Accesorii: PFT3950 – 1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode;PFT3960 – 1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode;PFT3970 – 1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode.

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Switch Dahua PFS3110-8ET-96, PoE Industrial 8 x 10/100, 1 x SFP, 1x Gigabit”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Postează comentariu