Putere: 1000VA / 700W
Tensiune intrare: 155V – 275V AC
Tensiune iesire: 230V AC ±1-3%
Frecventa intrare: 45-65Hz
Frecventa iesire: 50-60Hz ± 0.5Hz
Unda: sinusoidala pura
Protectie: suprasarcina, supraincalzire, scurt-circuit, supratensiune-subtensiune, alarma sonora
Conector intrare: Schuko
Conectori iesire: 2x Schuko
Dimensiuni (L x W x H): 138 x 276 x 155 mm