Putere: 2500VA / 1800W
Tensiune intrare: 155V – 270V AC
Tensiune iesire: 230V AC ±1-3%
Frecventa intrare: 45-65Hz
Frecventa iesire: 50-60Hz
Unda: sinusoidala pura
Protectie: suprasarcina, scurt-circuit, alarma sonora, supraincalzire, supratensiune-subtensiune
Conector intrare: Schuko
Conectori iesire: 2x Schuko
Dimensiuni (L x W x H): 182 x 312 x 203 mm