UPS Serioux cu 4 prize 1200VA 720W LCD – SRXU-LCD1200LI
Specificatii
| General | |
|---|---|
| Ecran: | LCD |
| Putere nominala: | 1200 VA |
| Putere activa: | 720 W |
| Technologie: | Line Interactive |
| Numar prize: | 4x Schuko |
| Tip unda: | sinusoidala simulata |
| Capacitate acumulatori: | 2x 7 Ah, 12V |
| Timp reincarcare acumulatori: | intre 6 si 8 ore |
| Timp mediu de functionare pe acumulatori: | 10 min (50% sarcina) |
| Comunicare: | USB / RJ45 |
| Protectie: | scurtcircuit / supraincarcare baterie / suprasarcina / supratensiune |
| Alimentare: | 220 / 230 / 240 V |
| Tensiune de iesire: | 230 VAC ± 10% |
| Umiditate: | intre 20% si 90% (fara condensare) |
| Dimensiuni: | 320 x 225 x 125 mm |
| Dimensiuni pachet: | 390 x 295 x 180 mm |
| Greutate: | |
DESCRIERE
UPS-ul are o putere nominală de 1200 VA și o putere activă de 720 W, folosind tehnologia Line Interactive pentru a stabiliza tensiunea și a contrabalansa fluctuațiile de alimentare.
Acest model include 4 prize Schuko și asigură protecție împotriva suprasarcinii, scurtcircuitelor, supraîncărcării bateriei și supratensiunilor. Poate furniza o tensiune de ieșire de 230 VAC ± 10% și generează o undă sinusoidală simulată.
Bateriile sale, două de 7 Ah și 12V, permit funcționarea pentru aproximativ 10 minute la jumătate din capacitatea de încărcare. Bateriile se reîncarcă în 6-8 ore. Pentru a ușura monitorizarea și comunicarea, UPS-ul este echipat cu porturi USB și RJ45.
Descarca – UPSmart Management
![UPS Serioux cu 4 prize 1200VA 720W LCD - SRXU-LCD1200LI UPS Serioux cu 4 prize 1200VA 720W LCD - SRXU-LCD1200LI [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2024/01/129199_338465b390d1a8a88-overlay-f088d6eb10de3debc0f51461d310dc92.jpg)