Modul SFP - produse incepand de la 117.51 lei

Modul SFP - 3 produse

Filtre

Afișez toate cele 3 rezultate

Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

117,51 lei

În stoc furnizor

Out of stock

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550

156,19 lei

Stoc epuizat

Modul SFP+ 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector – Mikrotik S+85DLC03D

319,81 lei

În stoc furnizor