Camera IP ColorHunter Dual-Light 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Microfon incorporat, SDCard – UNV IPC3614LB-AF28K-DL
Camera de supraveghere video IP tip Turret IPC3614LB-AF28K-DL din familia ColorHunter de la Uniview este echipata cu un senzor de 1/3″ si ofera o rezolutie de 4MP (2560×1440) la 25/20 cadre pe secunda. Utilizeaza compresie Ultra-H.265 pentru economisirea spatiului de stocare. Camera dispune de o lentila fixa de 2.8 mm, care asigura un unghi de vizualizare de 97°. Este dotata cu iluminare IR si lumina alba (WL) de pana la 30 metri. Include functii inteligente (VCA) pentru o monitorizare eficienta si modul de afisare pe verticala (9:16) pentru zona de supraveghere in format coridor. Camera are microfon incorporat, slot pentru card SD si suport pentru alimentare PoE. De asemenea, beneficiaza de protectie IP67, fiind rezistenta la praf si intemperii.
Specificatii tehnice camera IP ColorHunter Dual-Light 4MP, IR 30m, SDCard – UNV IPC3614LB-AF28K-DL:
- Model / producator UNV (Uniview)
- Senzor 1/3″ CMOS 4.0 megapixel
- Rezolutie 4MP(2560×1440)/3MP/2MP Max.30 fps
- Lentila 2.8 mm, unghi vizualizare 97°
- Compresie Ultra 265/H.265/H.264/MJPEG
- Iluminare minima 0.01Lux (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR
- Distanta IR 30 metri, IR-CUT filter cu AUTO-switch
- Distanta WL 30 metri
- Inregistrare locala Micro SD, max. 512 GB (neinclus)
- Audio Microfon integrat
- Analiza video (VCA) Detectie miscare, Diferentierea om/vehicul (UMD), Detectie Audio
- Interfata retea RJ45 10/100Mbps
- Alimentare 12 V DC ± 25% , PoE (802.3af)
- Consum max. 2.8W
- Protectie la supratensiune 4kV
- Temperatura de operare -30°C ~ +60°C, IP67
- Dimensiuni 118 × 98 mm
- Greutate 290 g.
- Material Metal si plastic
Tehnologia ColorHunter de la UNV
Descarcati fisa tehnica
Manual
Certificat conformitate
![Camera IP ColorHunter Dual-Light 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Microfon incorporat, SDCard - UNV IPC3614LB-AF28K-DL Camera IP ColorHunter Dual-Light 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Microfon incorporat, SDCard - UNV IPC3614LB-AF28K-DL [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2024/12/img21864large.png)
![Camera IP ColorHunter Dual-Light 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Microfon incorporat, SDCard - UNV IPC3614LB-AF28K-DL Camera IP ColorHunter Dual-Light 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Microfon incorporat, SDCard - UNV IPC3614LB-AF28K-DL [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2024/12/img21868large.png)
![Camera IP ColorHunter Dual-Light 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Microfon incorporat, SDCard - UNV IPC3614LB-AF28K-DL Camera IP ColorHunter Dual-Light 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Microfon incorporat, SDCard - UNV IPC3614LB-AF28K-DL [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2024/12/img21872large.png)