Caracteristici principale:
- Ideala pentru locatii fara acces la reteaua electrica datorita panoului solar;
- Nu necesita o retea de internet datorita tehnologiei 4G LTE;
- Imagini de inalta calitate cu rezolutie de 2 MP;
- Sistemul PIR si radarul functioneaza impreuna pentru o precizie de detectie superioara;
- Microfon si difuzor incorporate pentru audio bidirectional si alarma audio;
- Rezistent la apa si praf (IP66);
- Suporta ajustarea manuala a unghiului radarului: 0°, 10° si 20°.
Specificatii tehnice camera Hikvision cu panou solar DS-2DE2C200IWG-K-4G-C05S10-2.8mm:
- Producator: HIKVISION
- Senzor: 1/2.9″ Progressive Scan CMOS
- Rezolutie: 2MP (1920 x 1080) / 720P@15fps
- Compresie: H.265/H.264/MJPEG
- Lentila: 2.8mm, unghi vizualizare 104°
- Iluminare minima: Color: 0.01 Lux (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR
- Distanta IR: pana la 30 metri
- PT: Pan range 0 – 340; Pan Speed: 0.1/s – 25/s; Tilt range: 0 – 80; Tilt Speed: 0.1 – 25/s
- WDR: Digital
- Analiza video (VCA): Detectie miscare, clasificarea tintei om/vehicul
- Detectie miscare: PIR + Radar, pana la 12 metri
- Unghi detectie: 80 (H), 30 (V)
- Auto-Tracking: Nu
- Stocare: Micro SD/SDHC/SDXC max. 512 GB (neinclus)
- Interfata retea: 4G LTE, 1 x RJ45 10/100Mbps
- Audio: 1 x difuzor, 1 x microfon
- Alarma: Nu
- Temperatura de operare: 0°C ~ +50°C, IP66
- Alimentare: 12V DC ±25% pentru depanare, Panou Solar max. 10W
- Consum: max. 7W
- Baterie: Ternary Lithium 9-12.6V, 50.76Wh
- Ciclu functionare: max. 27 ore (1.85W)
- Material: Plastic
- Dimensiuni: 133.1 mm × 177.64 mm × 382.44 mm/412.44 mm
- Greutate: 850 g
![Camera PT IP, 2MP, 4G, 2.8mm, IR 30m, Audio, PIR+Radar, Panou solar, Acumulator - HIKVISION DS-2DE2C200IWG-K-4G-C05S10-2.8mm Camera PT IP, 2MP, 4G, 2.8mm, IR 30m, Audio, PIR+Radar, Panou solar, Acumulator - HIKVISION DS-2DE2C200IWG-K-4G-C05S10-2.8mm [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2024/12/img23928large.png)
![Camera PT IP, 2MP, 4G, 2.8mm, IR 30m, Audio, PIR+Radar, Panou solar, Acumulator - HIKVISION DS-2DE2C200IWG-K-4G-C05S10-2.8mm Camera PT IP, 2MP, 4G, 2.8mm, IR 30m, Audio, PIR+Radar, Panou solar, Acumulator - HIKVISION DS-2DE2C200IWG-K-4G-C05S10-2.8mm [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2024/12/img23931large.png)
![Camera PT IP, 2MP, 4G, 2.8mm, IR 30m, Audio, PIR+Radar, Panou solar, Acumulator - HIKVISION DS-2DE2C200IWG-K-4G-C05S10-2.8mm Camera PT IP, 2MP, 4G, 2.8mm, IR 30m, Audio, PIR+Radar, Panou solar, Acumulator - HIKVISION DS-2DE2C200IWG-K-4G-C05S10-2.8mm [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2024/12/img23934large.png)
![Camera PT IP, 2MP, 4G, 2.8mm, IR 30m, Audio, PIR+Radar, Panou solar, Acumulator - HIKVISION DS-2DE2C200IWG-K-4G-C05S10-2.8mm Camera PT IP, 2MP, 4G, 2.8mm, IR 30m, Audio, PIR+Radar, Panou solar, Acumulator - HIKVISION DS-2DE2C200IWG-K-4G-C05S10-2.8mm [1]](https://rovision.ro/wp-content/uploads/2024/12/img23937large.png)