Specificatii tehnice:
Cod furnizor: TED006790
Brand: TED Electric
Acumulator: 24V AUTO, 24V AGM, 24V LiFePO4
Curent incarcare: 15A, 20A, 10A, 5A
Timp transfer: < 4 ms
Putere: 2000VA / 1400W
Tensiune intrare: 155V – 270V AC
Tensiune iesire: 230V AC ±1-3%
Frecventa intrare: 45-65Hz
Frecventa iesire: 50-60Hz
Unda: sinusoidala pura
Protectie: suprasarcina, alarma sonora, supraincalzire, supratensiune-subtensiune, scurt-circuit
Conector intrare: Schuko
Conectori iesire: 2x Schuko
Dimensiuni (L x W x H): 182 x 312 x 203 mm