Alarma stroboscop si avertizare sonora in cazul detectarii intrus.
Posibilitate de alimentare PoE, buton resetare.
Specificatii
| Model / producator | UNV |
| Lentila | 4.8 ~120 mm, Zoom Optic 25X, AUTOFOCUS (unghi vizibilitate 55.46°~ 3.09°) |
| Senzor | 1/1.8″, 4 Megapixel, CMOS |
| Rezolutie | 4MP (2688×1520) @ 30fps, 1080P @ 30 fps |
| Iluminare minima | Color: 0.0005 Lux @(F1.0, AGC ON), 0 Lux cu Lumina alba |
| Distanta IR | pana la 100 metri, IR Cut Filter cu Auto Switch |
| Stocare | Micro SD, pana la 256 GB (neinclus) |
| Temperatura de operare | -40 °C ~ +65°C, IP66 |
| Alimentare | DC 12VDC±25%, PoE+, consum maxim 24W |
| Dimensiuni montaj perete/tavan | ø163mm x 304mm |
| Greutate | cca. 2.27 Kg |
| Audio | 1 IN / 1 OUT, difuzor incorporat |
| Lentila camere | 4.0mm, Unghi vizualizare pe orizontala 94.9° |