UPS 1500VA/1050W runtime extins LiFePO4 utilizeaza un acumulator (neinclus) TED Electric – TED006783
Specificatii tehnice:
Cod furnizor: TED006783
Brand: TED Electric
Acumulator: 12V AUTO, 12V AGM, 12V LiFePO4
Curent incarcare: 5A, 10A, 15A
Timp transfer: < 4 ms
Putere: 1500VA / 1050W
Tensiune intrare: 155V – 275V AC
Tensiune iesire: 230V AC ±1-3%
Frecventa intrare: 45-65Hz
Frecventa iesire: 50-60Hz
Unda: sinusoidala pura
Protectie: alarma sonora, supraincalzire, supratensiune-subtensiune, suprasarcina, scurt-circuit
Conector intrare: Schuko
Conectori iesire: 2x Schuko
Dimensiuni (L x W x H): 182 x 312 x 203 mm